PROFESSIONAL GATE
TO REAL ESTATE
REALITNÍ KANCELÁŘ

CZE   ENG   RUS

Nemovitosti v zahraničí

/ Turecko / Prodej
Levné byty na prodej v Oba

Prodej

Levné byty na prodej v Oba

2 385 320.-Kč
53.00 кв.м

RSS ZAHRANIČÍZAHRANIČÍ

 

Turecko

Indonésie

Prodej

Levné kvalitní byty na prodej v Oba, Alanya.

Byty s veškerým vybavením v Oba, Alanya jsou k dispozici na splátky. Apartmány nabízejí prvotřídní kvalitu, stylové interiéry, prostorné obytné prostory a služby, které byste jinde za tak dostupnou cenu jen těžko hledali.

Nachází se v jedné z nejprestižnějších oblastí pro investice v Alanyi a máte tu čest být součástí tohoto krásného projektu, který nabízí prémiové služby po celý rok.

Koupí bytu v raném stádiu výstavby získáte kromě výhodné ceny také možnost vybrat si dokončovací materiály a některé konstrukční prvky podle vlastního vkusu.

Nemovitosti na pobřeží Středozemního moře v Turecku jsou nejen příležitostí žít a odpočívat v jedinečném klimatu, ale také k získání mimořádně lukrativní investice finančních prostředků.

Bezprostřední práce se stavební společnosti bez zprostředkovatelů umožňuje nám nabízet zákazníkům objekty nemovitostí za cenu stavební společností bez komise a skrytých poplatků.

Můžeme pro Vás zorganizovat seznamovací zájezd.

Nemovitosti, to jsou omezené zdroje, o které bude v budoucnu usilovat stále více a více lidí, čímž se jejich ceny budou nadále zvyšovat.

Pokud jde o očekávané zisky, míru rizika, spojeného s investicemi do nemovitostí a oceňování, je nemovitost nejsnazší cestou k bohatství a finančnímu zajištění.

Ceny od €98,000. Plocha od 40 m2 do 53 m2. Pokoj 1. Koupelna 1.

 

Cena: 2 385 320 Kč

Cena,€: 97 839 €

Levné byty na prodej v Oba - Základní informace

lokalita:Turecko
stav výstavby:Ve výstavbě
Dispozice:1+кк
celková plocha:53.00 m2
Váš prodejce:Mgr.Aleksandr Kulikov tel. +420 773 249 421 Kontaktujte nás

Doplňující informace


Realitní poradna!

CHECH REAL ESTATE © 2011

design by firmstyler
Сайты Чехии