PROFESSIONAL GATE
TO REAL ESTATE
REALITNÍ KANCELÁŘ

CZE   ENG   RUS

Nemovitosti v zahraničí

/ Turecko / Prodej
Prémiový rezidenční projekt

Prodej

Prémiový rezidenční projekt

4 000 000.-Kč
64.00 кв.м

RSS ZAHRANIČÍZAHRANIČÍ

 

Turecko

Indonésie

Prodej

Premium Residential Project with Islamic Concept in Alanya.
Start from 150.000 EUR
This grandiose sea view residential complex in Kargicak nestled at the foot of the Taurus Mountains offers a special infrastructure and atmosphere based on the Islamic culture and traditions. Exclusive apartments in Alanya have been specially designed for Muslim families, those who prefer a private luxurious lifestyle and delicate pastime.

Největší výběr bytů v Turecku, Alanii, od největšího rezidenčního stavitele.
Spolu s našim tureckým partnerem nabízíme široký výběr nemovitostí počínaje od rozpočtových variant, až po objekty třídy Lux v Alanii.

Všechny projekty postavené a prodané touto stavební společností už dříve, odpovída nejmodernějším standardům pro výstavbu a úpravu prvotřídního špičkového bydlení.

Při stavbě využiva vysoce kvalitní materiály, používa světově proslulý značky, a byty vybaveny plnou zvukovou a tepelnou izolací.

Koupí bytu v raném stádiu výstavby získáte kromě výhodné ceny také možnost vybrat si dokončovací materiály a některé konstrukční prvky podle vlastního vkusu.

Nemovitosti na pobřeží Středozemního moře v Turecku jsou nejen příležitostí žít a odpočívat v jedinečném klimatu, ale také k získání mimořádně lukrativní investice finančních prostředků.

Bezprostřední práce se stavební společnosti bez zprostředkovatelů umožňuje nám nabízet zákazníkům objekty nemovitostí za cenu stavební společností bez komise a skrytých poplatků.

Můžeme pro Vás zorganizovat seznamovací zájezd.

Cena: 4 000 000 Kč

Cena,€: 164 069 €

Prémiový rezidenční projekt - Základní informace

lokalita:Turecko
stav výstavby:Hotové
Dispozice:2+кк
celková plocha:64.00 m2
Váš prodejce:Mgr.Aleksandr Kulikov tel. +420 773 249 421 Kontaktujte nás

Doplňující informace


Realitní poradna!

CHECH REAL ESTATE © 2011

design by firmstyler
Сайты Чехии