PROFESSIONAL GATE
TO REAL ESTATE
REALITNÍ KANCELÁŘ

CZE   ENG   RUS

Nemovitosti v zahraničí

/ Turecko
Prodej bytu 1+1 65 m² Kargıcak

Turecko

Prodej bytu 1+1 65 m² Kargıcak

2 187 410.-Kč
65.00 кв.м

RSS ZAHRANIČÍZAHRANIČÍ

 

Švýcarsko

Turecko

Turecko

Toprak Panorama Residence se nachází v prestižní, ekologicky čisté lokalitě Alanya Karkydžak. Tato oblast je povětšině zastavěna vilami a nízkopodlažními domy vilového typu prvotřídní úrovně.

Vzdálenost od pláže je 1,5 km, 1 km od komplexu se nachází obchod se zbožím nezbytné potřeby, ve vzdálenosti 2 km velké turistické centrum Machmutlar, kde najdete velké množství kaváren a restaurací, obchodů, lékáren, bankovních zastoupení, každotýdenní farmářské trhy a mnoho dalšího.

Z Kargydžaku se snadno dostanete jak na mezinárodní letiště Gazipaša, tak do centra města Alanya.

Ve vzdálenosti 1 km od komplexu jsou ve výstavbě dvě golfová hřiště mezinárodní úrovně a také výstavba velké 5hvězdičkové rezidence hotelového typu.¨

Toprak Panorama Residence Vám nabízí prestižní nemovitosti v Alanyi, luxusní duplexy se vstupem na zahradu, přístavby a apartmány s výhledem na moře v Kargydžaku.

Charakteristické zvláštnosti Toprak Panorama Residence

Toprak Panorama Residence se skládá ze 72 apartmánů následujících typů: apartmány s 1 ložnicí, apartmány s 2 ložnicemi, mezonetové Garden Duplex apartmány se 2 a 3 ložnicemi a přístavby se 2 a 3 ložnicemi.


Ceny bytů podle dispozice a výměry:
1+1 apartment 65-75 m2 cena od 86.000 EUR
2+1 apartment 105-120 m2 cena od 170.500 EUR
Charakteristickým rysem Toprak Panorama Residence je, že ze všech apartmánů je nádherný výhled na Středozemní moře a pohoří Taurus.

Vybavení apartmánů: moderní kuchyňské soupravy s žulovou pracovní plochou, ocelové vstupní dveře, stropní osvětlení v kuchyni a v obývacím pokoji, koupelnové skříně se zrcadly, elektrické podlahové vytápění v koupelnách.

K dispozici je několik bazénů, vířivka, místo pro grilování a dětské hřiště, to vše na střeženém společném prostoru komplexu.

Uvnitř domu je: vyhřívaný bazén, turecká lázeň, sauna, parní lázeň, masážní místnosti, fitness, kino a bowling.

Kromě toho jsou všechny budovy v areálu vybaveny výtahy, v případě výpadku proudu je k dispozici generátor, satelitní TV systém, bezdrátový internet, concierge a ochrana, 24 hodinový kamerový systém, parkoviště pro automobily jakož i garáže.

Byty s výhledem na moře v Kargydžaku - to je skvělá příležitost pro výhodnou investici do nemovitostí v Alanyi s možností koupit si svůj dům snů na Turecké Riviéře!

Můžeme pro Vás zorganizovat seznamovací zájezd.

Cena: 2 187 410 Kč

Cena,€: 85 292 €

Prodej bytu 1+1 65 m² Kargıcak - Základní informace

lokalita:Turecko
stav výstavby:Hotové
byt číslo:KAR-017
Dispozice:1+1
celková plocha:65.00 m2
plocha bytu:55.00 m2
Váš prodejce:Mgr.Aleksandr Kulikov tel. +420 773 249 421 Kontaktujte nás

Doplňující informace


Realitní poradna!

CHECH REAL ESTATE © 2011

design by firmstyler
Сайты Чехии