PROFESSIONAL GATE
TO REAL ESTATE
REALITNÍ KANCELÁŘ

CZE   ENG   RUS

Nemovitosti v zahraničí

/ Turecko
Prodej bytu 3+kk 115 m² Alanya

Turecko

Prodej bytu 3+kk 115 m² Alanya

3 789 815.-Kč
104.00 кв.м

RSS ZAHRANIČÍZAHRANIČÍ

 

Švýcarsko

Turecko

Turecko

Nabízíme k prodeji byty v projektu RENDA PARK v centru příměstského turistického obvodu Alanye města Oba.

RENDA PARK je jedním z exkluzivních developerských projektů, prestižní obytný komplex v centru příměstského turistického obvodu Alanye města Oba. Obytný komplex se nachází jen pár kroků od písečné pláže a dobře udržovaného nábřeží, po kterém se můžete vydat do samotného centra města Alanya.
V této oblasti je rozvinutá infrastruktura, hned vedle komplexu se každé pondělí konají farmářské trhy, v docházkové vzdálenosti se nacházejí stánky s potravinami, kavárny a restaurace, taktéž hypermarket METRO a nákupní centrum Alanyum.

RENDA PARK zaujímá pozemek o rozloze 2.200 m2 a je vybaven bohatým příslušenstvím, které ocení jak dospělí, tak i děti. Součástí komplexu je i bazén s tobogánem, krytý vyhřívaný bazén, vířivka, dětský bazén, turecká lázeň (hamam), sauna, relaxační místnost, fitness centrum, prostor pro grilování, herna a mnoho dalšího. Budova je vybavena 2 výtahy, v celém objektu je zajištěna 24hodinový bezpečnostní dohled, je tam funkční dozorový kamerový systém a je tu také bezpečnostní dohled a zahradník.

Prestižní obytný komplex Alanya RENDA PARK byl postaven podle nejvyšších mezinárodních standardů s náležitou pozorností k detailu a s důrazem na design. Budova je opatřena kvalitní zvukovou a tepelnou izolací, ve všech bytech je k dispozici podlahové vytápění v chodbě, obývacím pokoji a v koupelnách.

RENDA PARK má celkem 29 apartmánů, z nichž většina má 2 ložnice, stejně jako 10 duplexních přístavkových bytů. Apartmány se skládají z 2-3 ložnic, obývacího pokoje s otevřenou kuchyní, 1 koupelny se sprchovým koutem a 1-2 balkonů. Přístavky mají 3-5 ložnic, obývací pokoj s kuchyní, 2-3 koupelny a 2 balkony.

Výměra bytů se 2 ložnicemi je od 103 m2 do 115 m2, ceny se pohybují od 142.500 EUR

Pokud máte zájem o byt v Alanyi, oceníte vysokou kvalitu a chcete strávit svou dovolenou s pohodlím a potěšením, pak je tato nabídka právě pro vás ideální.
VIDEO youtu.be/g21fRYwkgDE

Můžeme pro Vás zorganizovat seznamovací zájezd.

Cena: 3 789 815 Kč

Cena,€: 147 774 €

Prodej bytu 3+kk 115 m² Alanya - Základní informace

lokalita:Turecko
stav výstavby:Hotové
byt číslo:OBA - 002
Dispozice:3+кк
celková plocha: 104.00 m2
plocha bytu:94.00 m2
Váš prodejce:Mgr.Aleksandr Kulikov tel. +420 773 249 421 Kontaktujte nás

Doplňující informace


Realitní poradna!

CHECH REAL ESTATE © 2011

design by firmstyler
Сайты Чехии