PROFESSIONAL GATE
TO REAL ESTATE
REALITNÍ KANCELÁŘ

CZE   ENG   RUS

Obytné nemovitosti

/ BYTY (VE STÁDIU VÝSTAVBY)
REZIDENCE KOREA

BYTY (VE STÁDIU VÝSTAVBY)

REZIDENCE KOREA

5 390 000.-Kč
87.00 кв.м

RSS Obytné nemovitosti v ČecháchObytné nemovitosti v Čechách

BYTY (VE STÁDIU VÝSTAVBY)

 Prodej Bytu 3+kk 87 m2 s parkovacím místem
Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 3+kk 87 m2 s parkovacím stáním, která je umístěná v prvním a druhém patře v domě o čtyřech bytových jednotkách v klidné, vyhledávané lokalitě rodinných domů.
Bytová jednotka je prodávaná společně s parkovacím stáním. To vše na vlastním pozemku o výměře 1709 m2.
Dům je součástí nově vznikajícího projektu „Rezidence Korea“ v Kladně místní části Švermov. K dispozici jsou také bytové jednotky s plochou 110 m2 a terasou.
Výstavba bude dokončena v termínu 04/2022.
V současné době probíhají stavební práce. Bytové jednotky se nabízí jako dokončené a v ceně domu je zahrnuta stavba domu na klíč včetně pozemku, terasy, prostorného zahradního domku, parkovacích stání, oplocení a pojezdové vstupní brány.
Dům samotný je zděnou stavbou, stojící na betonové desce. Dispozice domu je rozdělena do třech podlaží. Všechny pokoje jsou světlé a prostorné díky vysokým francouzským oknům. Plastová okna v kombinaci vnitřní bílá, venkovní hnědá.
Zdrojem vytápění jsou individuální plynové kotle. Energetická třída domů je „A“ velmi úsporná - nízké náklady na vytápění.
Cena domu obsahuje veškeré finální povrchy podlah i stěn, dveře, okna, sanitární vybavení, koupelnu včetně zařizovacích předmětů.
Kupující ocení zejména velkou oplocenou zahradu pro volnočasové aktivity. Úpravy vnitřních dispozicí bytu je zdarma dle přání kupujícího.
V obci je kompletní občanská vybavenost včetně škol a školek. V pochozí vzdálenosti od domů je autobusová zastávka. Možné financovat hypotečním úvěrem. Více informací na schůzce, kterou si s Vámi sjednáme.

Cena: 5 390 000 Kč

Cena,€: 210 169 €

REZIDENCE KOREA - Základní informace

lokalita:Kladno, ulice Kladenská pozemek číslo 222/5
stav výstavby:Ve výstavbě
dispozice:3+кк
celková plocha:87.00 m2
Váš prodejce:Mgr.Aleksandr Kulikov tel. +420 773 249 421 Kontaktujte nás
PS
S

Doplňující informace


Realitní poradna!

CHECH REAL ESTATE © 2011

design by firmstyler
Сайты Чехии