PROFESSIONAL GATE
TO REAL ESTATE
REALITNÍ KANCELÁŘ

CZE   ENG   RUS

Služby

Služby


PROVIZE A POPLATKY

Provize za zprostředkování prodeje
Jednotky:
^^ 3% z prodejní ceny dosažené u jednotlivých jednotek plus DPH. Provizi hradí prodávající. Nárok na provizi ze zprostředkování prodeje vzniká uzavřením kupní smlouvy a je splatná po převodu kupní ceny na účet prodejce.
Developerské projekty:
^^ nabízíme na základě exkluzivní smlouvy, příp. koexkluzivní smlouvy s jinou renomovanou realitní kanceláří

Provize za zprostředkování rezidenčního pronájmu:
Nárok na provizi vzniká, když je podepsána smlouva o pronájmu. Provize plus DPH jsou splatné při podpisu nájemní smlouvy nebo, jedná-li se o pronajímatele, po obdržení první platby za nájemné a/nebo depozitu. Naše provize za zprostředkování pronájmu jsou následující:
^^ Dlouhodobý pronájem – 12 měsíců nebo více: provizi hradí jak majitel nemovitosti, tak nájemce. Každá ze stran hradí provizi ve výši jednoho (1) měsíčního nájemného.
^^ Dlouhodobý exkluzivní pronájem – 12 měsíců nebo více: provizi ve výši 1,5 násobku měsíčního nájmu hradí jen majitel nemovitosti. Konkrétní nemovitosti jsou na webové stránce označeny bannerem – provize 0%.
^^ Krátkodobý pronájem – méně než 6 měsíců: Každá ze stran hradí provizi ve výši 20% z celkového nájemného za období uvedené v nájemní smlouvě, ne však více než částku ve výši jednoho měsíčního nájemného.

Provize za zprostředkování komerčního pronájmu:
^^ Kanceláře, obchodní prostory a skladové prostory – provize ve výši 15 % z hrubého průměrného ročního nájmu (AAR). Provizi hradí pronajímatel. Nárok na provizi vzniká, když je podepsána nájemní smlouva. Provize plus DPH je splatná při podpisu nájemní smlouvy a po obdržení první platby za nájemné a/nebo depozitu.

Správa nemovitostí
Správa jednotlivých jednotek (např. byt, dům, kancelář, obchod) pro vlastníky: nemovitostí
^^ Fixní částka 500,- Kč/měsíc, plus DPH, není-li jednotka pronajata
^^ 8% z nájemného plus DPH za každý měsíc, pokud je jednotka pronajata (běžná provize za zprostředkování pronájmu je zahrnuta)
Správa budov pro vlastníky nemovitostí a společenství vlastníků budov:
Balíčky na zakázku – poplatky za správu budov jsou stanovovány případ od případu v závislosti na požadavcích vlastníka nemovitosti nebo společenství vlastníků budov a dále na velikosti a stavu nemovitosti. Poplatek za běžnou správu budovy činí 8 až 12 Kč/m2 plus DPH. Naše realitní kancelář zajišťuje kompletní správní služby. Rádi se s vámi setkáme a projednáme nejvhodnější postup při správě vaší nemovitosti či nemovitostí.

CHECH REAL ESTATE © 2011

design by firmstyler
Сайты Чехии