PROFESSIONAL GATE
TO REAL ESTATE
REALITNÍ KANCELÁŘ

CZE   ENG   RUS

Služby

Služby


PROVIZE A POPLATKY

Provize za zprostředkování prodeje
Jednotky:
^^ 3% z prodejní ceny dosažené u jednotlivých jednotek plus DPH. Provizi hradí prodávající. Nárok na provizi ze zprostředkování prodeje vzniká uzavřením kupní smlouvy a je splatná po převodu kupní ceny na účet prodejce.
Developerské projekty:
^^ nabízíme na základě exkluzivní smlouvy, příp. koexkluzivní smlouvy s jinou renomovanou realitní kanceláří

Provize za zprostředkování rezidenčního pronájmu:
Nárok na provizi vzniká, když je podepsána smlouva o pronájmu. Provize plus DPH jsou splatné při podpisu nájemní smlouvy nebo, jedná-li se o pronajímatele, po obdržení první platby za nájemné a/nebo depozitu. Naše provize za zprostředkování pronájmu jsou následující:
^^ Dlouhodobý pronájem – 12 měsíců nebo více: provizi hradí po dohodě nebo majitel nemovitosti, nebo nájemce hradí provizi ve výši jednoho (1) měsíčního nájemného včetně poplattků.
^^ Dlouhodobý exkluzivní pronájem – 12 měsíců nebo více: provizi ve výši 1,5 násobku měsíčního nájmu hradí majitel nemovitosti. Konkrétní nemovitosti jsou na webové stránce označeny bannerem – provize 0%.
^^ Krátkodobý pronájem – méně než 6 měsíců: Každá ze stran hradí provizi ve výši 20% z celkového nájemného za období uvedené v nájemní smlouvě, ne však více než částku ve výši jednoho měsíčního nájemného.

Provize za zprostředkování komerčního pronájmu:
^^ Kanceláře, obchodní prostory a skladové prostoryprovize ve výši 15 % z hrubého průměrného ročního nájmu (AAR). Provizi hradí nebo pronajímatel nebo nájemce po dohodě. Nárok na provizi vzniká, když je podepsána nájemní smlouva. Provize plus DPH je splatná při podpisu nájemní smlouvy a po obdržení první platby za nájemné a/nebo depozitu.

Správa nemovitostí
Správa jednotlivých jednotek (např. byt, dům, kancelář, obchod) pro vlastníky: nemovitostí
^^ Fixní částka 750,- Kč/měsíc, včetbě DPH, není-li jednotka pronajata
^^ 8% z nájemného plus DPH za každý měsíc, pokud je jednotka pronajata (běžná provize za zprostředkování pronájmu je zahrnuta)
Správa budov pro vlastníky nemovitostí a společenství vlastníků budov:
Balíčky na zakázku – poplatky za správu budov jsou stanovovány případ od případu v závislosti na požadavcích vlastníka nemovitosti nebo společenství vlastníků budov a dále na velikosti a stavu nemovitosti. Naše realitní kancelář zajišťuje kompletní správní služby. Rádi se s vámi setkáme a projednáme nejvhodnější postup při správě vaší nemovitosti či nemovitostí.

CHECH REAL ESTATE © 2011

design by firmstyler
Сайты Чехии