PROFESSIONAL GATE
TO REAL ESTATE
REALITNÍ KANCELÁŘ

CZE   ENG   RUS

Nemovitosti v zahraničí

/ Turecko / Prodej
Prodej bytu 3+kk 156 m² Alanya

Prodej

Prodej bytu 3+kk 156 m² Alanya

4 807 215.-Kč
156.00 кв.м

RSS ZAHRANIČÍZAHRANIČÍ

 

Turecko

Prodej

Spolu s našimi tureckými partnery Vám s potěšením představujeme nový projekt Kestel Armani - luxusní obytný komplex, který se nachází 500 metrů od pobřeží v klidném, malebném předměstí Alanya Kestel.

Komplex se nachází na vršku, takže všechny apartmány nabízejí nádherný výhled na moře, pevnost Alanya a hory z pohoří Taurus. Do centra města je to 5 km, snadno se tam dostanete taxíkem, nebo autobusem za pouhých 5 minut.

Kestel Armani je moderní luxusní obytný komplex s jedinečným designem a vlastním unikátním stylem, sestávající ze 2 bloků, ve kterých je celkem 40 bytů. Nabízíme Vám apartmány různých velikostí a typů, včetně luxusních duplexů s vlastním přístupem do zahrady, se dvěma i třemi ložnicemi, stejně jako podkrovní byty se dvěma, třemi nebo čtyřmi ložnicemi a prostornou terasou s krásným výhledem na moře.

Stejně jako všechny projekty postavené a prodané touto stavební společností už dříve, bude projekt Kestel Armani odpovídat nejmodernějším standardům pro výstavbu a úpravu prvotřídního špičkového bydlení. Při jeho stavbě a úpravě byly využity vysoce kvalitní materiály, používané světově proslulými značkami, a byty budou vybaveny plnou zvukovou a tepelnou izolací.
Nový exkluzivní rezidenční komplex v rezidenci Kestel Armani Residence má bohatou interní infrastrukturu, vytvořenou tak, aby poskytovala ty nejlepší možnosti odpočinku a pohodlného bydlení v každém ročním období.

Koupí bytu v Kestel Armani v raném stádiu výstavby získáte kromě výhodné ceny také možnost vybrat si dokončovací materiály a některé konstrukční prvky podle vlastního vkusu.

Nemovitosti na pobřeží Středozemního moře v Turecku jsou nejen příležitostí žít a odpočívat v jedinečném klimatu, ale také k získání mimořádně lukrativní investice finančních prostředků.

Cena: 4 807 215 Kč

Cena,€: 197 179 €

Prodej bytu 3+kk 156 m² Alanya - Základní informace

lokalita:Turecko
stav výstavby:Hotové
byt číslo:KES 007
Dispozice:3+кк
celková plocha: 156.00 m2
plocha bytu: 146.00 m2
podrobnosti:můžeme pro Vás zorganizovat seznamovací zájezd.
Váš prodejce:Mgr.Aleksandr Kulikov tel. +420 773 249 421 Kontaktujte nás

Doplňující informace


Realitní poradna!

CHECH REAL ESTATE © 2011

design by firmstyler
Сайты Чехии