PROFESSIONAL GATE
TO REAL ESTATE
REALITNÍ KANCELÁŘ

CZE   ENG   RUS

Obytné nemovitosti

/ PRONÁJEM BYTU
Obytné nemovitosti
 / PRONÁJEM BYTU
PRAHA 3 - PARKOVÁ ČTVRŤ

PRAHA 3 - PARKOVÁ ČTVRŤ

Nová rezidenční Parková čtvrť vzniká unikátní přeměnou původního Nákladového nádraží Žižkov.

V této nové městské čtvrti vznikne kromě bytů také velká šestitřídní mateřská škola se zahradou, nový veřejný park o velikosti 1,5 hektaru a promenáda se zelení a vodními prvky pro relaxaci. Vznikne zde také řada drobných obchodů, služeb, restaurací a kaváren, což do této nové rezidenční čtvrti přinese příjemný metropolitní život. Parková čtvrť leží v širším centru metropole a má skvělou dopravní dostupnost.


 

PRAHA 3 - GARDEN TOWER

PRAHA 3 - GARDEN TOWER

 Území Žižkova se nachází v širším centru Prahy a díky kompletní občanské vybavenosti a výborné dopravní dostupnosti kamkoli po Praze patří k nejatraktivnějším lokalitám pro bydlení. Těžko si lze představit lepší lokalitu, která by umožnila rezidentům žít doslova v centru dění a zároveň v klidu a zeleni.

PRAHA 5 - STODŮLKY

PRAHA 5 - STODŮLKY

Lokalita bytových domů Praha 5 – Stodůlky, projekt JIŽNÍ VÝHLED

Moderní bydlení v zeleni na okraji Prahy, zároveň ale jen 15 minut metrem vzdálené od pulsujícího centra metropole.

Z prosluněných nízkopodlažních viladomů je to jen kousek do přírody v okolí Dalejského potoka či Prokopského údolí. Perfektní občanskou vybavenost zajišťuje několik mateřských a základních škol, kam se lze pohodlně dostat pěšky. Pro děti tu budou hned tři dětská hřiště a také zcela nové sportoviště. Stejně tak je zde nepřeberné množství obchodů nejen pro každodenní nákupy.

 

PRAHA 8- KOTLASKA

PRAHA 8- KOTLASKA

Luxusní byty s klimatizací v zeleni přímo u metra Palmovka.

Komorní projekt Rezidence Kotlářská v pražské Libni se nachází v moderní a rychle se rozvíjející lokalitě Prahy 8, v širším centru metropole a jen dvě minuty pěšky od stanice metra B – Palmovka.

Luxusní byty v provedení REZIDENCE jsou vybaveny klimatizací, rekuperací pro komfortní a zdravé bydlení, předokenními žaluziemi, nechybí v nich dřevěné podlahy s podlahovým vytápěním a designové koupelny.

Originálně architektonicky řešené domy mají dřevěná eurookna a skleněná zábradlí na balkonech. Fasáda domu s luxusními cihelnými pásky podtrhuje jedinečnost tohoto projektu.


RSS Obytné nemovitosti v ČecháchObytné nemovitosti v Čechách

CHECH REAL ESTATE © 2011

design by firmstyler
Сайты Чехии