PROFESSIONAL GATE
TO REAL ESTATE
REALITNÍ KANCELÁŘ

CZE   ENG   RUS

Nemovitosti v zahraničí

/ Turecko / Prodej
Stylové vily s výhledem na moře

Prodej

Stylové vily s výhledem na moře

5 357 000.-Kč
100.00 кв.м

RSS ZAHRANIČÍZAHRANIČÍ

 

Turecko

Indonésie

MONAKO

Prodej

Stylové vily s výhledem na moře na svahu Bektas, Alanya.

Vily s výhledem na moře v Bektas, Alanya se nacházejí v klidné lokalitě s úžasnými panoramaty, vysoce kvalitní konstrukcí, stylovým architektonickým designem, moderními obytnými prostory, krásným životním stylem. Areál se nachází na svahu mezi bujnou zelení na skvělém místě k odpočinku uprostřed přírody.

Luxusní vilový komplex s výhledem na moře a pobřeží, hrad Alanya a pohoří Taurus, se skládá z jedné vily pro dvě rodiny a v patře nad ní jsou dvě samostatné vily.

Mezonetová vila v Bektas, Alanya se skládá ze dvou mezonetových vil 2+1 oddělených centrální zdí, každá se soukromým pozemkem 250 m2 se soukromým bazénem a zahradou. Obytná plocha 100 m2. ve dvou patrech.
V přízemí se nachází vstupní hala, obývací pokoj a otevřená kuchyně se vstupem na terasu, zahradu a bazén. Jedna toaleta pro hosty a schodiště vedoucí do druhého patra, kde jsou dvě ložnice s jižně orientovanými balkony a jedna en-suite koupelna.

Samostatně stojící třípodlažní vila 3+1 v Bektas, Alanya, každá s pozemkem 250 m2 s vlastním bazénem a zahradou. Obytná plocha 125 m2 má stejnou dispozici jako vily 2+1, je zde pouze jedno další podkroví, které obsahuje hlavní ložnici se vstupem na jižně orientovanou střešní terasu s výhledem na moře a koupelnu.

Můžeme pro Vás zorganizovat seznamovací zájezd.

Největší výběr bytů v Turecku, Alanii, od největšího rezidenčního stavitele.
Spolu s našim tureckým partnerem nabízíme široký výběr nemovitostí počínaje od rozpočtových variant, až po objekty třídy Lux v Alanii.

Všechny projekty postavené a prodané touto stavební společností už dříve, odpovídá nejmodernějším standardům pro výstavbu a úpravu prvotřídního špičkového bydlení.

Při stavbě využívá vysoce kvalitní materiály, používá světově proslulý značky, a byty vybaveny plnou zvukovou a tepelnou izolací.

 

Cena: 5 357 000 Kč

Cena,€: 219 729 €

Stylové vily s výhledem na moře - Základní informace

lokalita:Turecko
stav výstavby:Hotové
Dispozice:3+1
celková plocha: 100.00 m2
pozemek, zahrádka: 250.00 m2
Váš prodejce:Mgr.Aleksandr Kulikov tel. +420 773 249 421 Kontaktujte nás

Doplňující informace


Realitní poradna!

CHECH REAL ESTATE © 2011

design by firmstyler
Сайты Чехии